BDEscolar dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

BDEscolar: Wszechstronny zasób cyfrowy dla chilijskich uczniów i nauczycieli

BDEscolar to bezpłatna aplikacja na Androida opracowana przez Odilo, która oferuje dostęp do zasobów cyfrowych dla społeczności edukacyjnej Chile. Jest to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Chile mająca na celu wsparcie pracy nauczycieli i ułatwienie nauki dla uczniów. Aplikacja umożliwia dostęp do szerokiej kolekcji książek i innych zasobów cyfrowych dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Aplikacja oferuje łatwy i szybki dostęp do zasobów cyfrowych dla uczniów i nauczycieli szkół miejskich, prywatnych, zarządzanych przez delegowanych administratorów oraz lokalnych służb edukacyjnych. Uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać dostęp do aplikacji za pomocą swojego numeru RUT (Unikalny Numer Podatnika) bez cyfry kontrolnej i hasła CRA123, podczas gdy rodzice i opiekunowie mogą uzyskać dostęp za pomocą RUT swoich dzieci bez cyfry kontrolnej i hasła CRA123. Dzięki BDEscolar użytkownicy mogą poszerzyć dostęp do materiałów do czytania i zaangażować rodziców w proces edukacyjny swoich dzieci.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

BDEscolar dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 5.1.11

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o BDEscolar

Czy próbowałeś BDEscolar? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.